Zadejte hledaný výraz
PONUKA MENU

ademm Fabric Soft Wash 250 ml, CZ/SK

obj.č: 34900004
Odporúčaná cena 229EUR
Fabric Soft Wash 250 ml, CZ/SK

Balzam pre pranie všetkých textílií s výplňou prírodných materiálov (napr. Perie) alebo odevov z prírodných materiálov (napr. Vlna, hodváb, kašmír).

• Efektívne a hygienické pranie od 30 ° C

• Poskytuje najlepší výsledok pre perové bundy, spacie vaky, vankúše a všetky prírodné textílie

• Objemový výkon pre lepšiu izoláciu

• Vhodné na použitie v práčke alebo ručnom praní

Použitie:

Práčku naplňte len z polovice, dávkujte odmerané množstvo FABRIC SOFT WASH, kam zvyčajne dávate prací prostriedok, vyberte program a teplotu podľa pokynov pre starostlivosť o oblečenie. Nepoužívajte zmäkčovač tkanín. Obrázky pre odporúčané dávkovanie platí tak pre ručné pranie, tak pre práčku.Ak materiál vydrží sušičku, odporúča sa znovu pre získanie svojho pôvodného objem.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE:

Nezabudnite, že ho možno použiť s impregnáciou IMPREGNATION WASH od ADEMM súčasne.Stručne povedané, jednou z najväčších výhod ADEMMU je, že čistenie a impregnácia možno vykonávať v jednom rovnakom pracom cykle. Nadávkujte FABRIC SOFT WASH  do zásobovačov pre prací prášok, IMPREGNATION WASH do priestoru pre aviváž, tým sa šetrí manipulácia, energie, a je oveľa jednoduchšie impregnovať svoje oblečenie z prírodných vlákien pravidelne, takže pracujú po celú sezónu tak, ako majú. IMPREGNATION WASH vydrží až 5 praní v FABRIC SOFT WASH.

Technické špecifikácie

obj.c.
34900004

Fotogaléria

Fabric Soft Wash 250 ml, CZ/SK